Топ продаж
-50%

Універсальна міцна підлогова пересувна вішалка, Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна IKEA, UTI
4 924 ₴
2 462 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6359171
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Універсальна міцна підлогова пересувна вішалка, Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна IKEA, UTI
Ви можете легко регулювати висоту до ваших потреб, тому що вішалка для одягу може бути встановлена на 6 рівнях.
На полиці в нижній частині є місце для ящиків або 4 пари взуття. Містить колеса

Інструкція користувача
- Протріть тканиною, змоченою м'яким мийним засобом.
- Протріть сухою тканиною
Основна інформація
- Ширина: 111 см
- Глибина: 51 см
- Мінімальна висота: 126 см
- Максимальна висота: 175 см
- Максимальне навантаження: 35 кг
Матеріал: сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 1750 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 1110 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Ніжки | сталь |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951631-Q1 |
| Тип призначення | Універсальна міцна підлогова пересувна вішалка, Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна IKEA, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 462 ₴










