
Пульверизатор для фарби електричний для фарбування стін 900 Вт Grand (Чехія), Безповітряний фарбопульт високого тиску, UTI
4 740 ₴
2 370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9789075
Пульверизатор для фарби електричний для фарбування стін 900 Вт Grand (Чехія), Безповітряний фарбопульт високого тиску, UTI
Фарбопульт електричний Grand призначений для нанесення лакофарбових сумішей на різні поверхні. Прогумовані місця захоплення забезпечують надійну фіксацію інструмента.
Регулювання подавання фарби дає змогу виконувати різні фарбувальні роботи розширюючи функціонал інструмента. Ця модель має надійний і потужний електродвигун у 900 Вт, що дає змогу досягти гарної продуктивності. Знімна розпилювальна головка дає змогу легко змінити фарбу, а також очистити всі елементи, які вступають у контакт із фарбою.
Інструмент обладнаний містким бачком місткістю 0,8 л, це забезпечить тривалу роботу без дозаправляння. Оптимізований високий тиск фарбопульта дає змогу отримати найтонше розпилення й фінішне покриття. Міцний корпус і якісне складання інструмента забезпечують довговічність експлуатації. До комплекту постачання фарбопульта входять три форсунки діаметром 1.8, 2.5, 3 мм.

Особливості
- Нижнє розташування бачка для зручності;
- Висока продуктивність для великих обсягів робіт;
- Регулювання потоку розпилюваного матеріалу;
- Три сопла в комплекті;
- Вбудований компресор;
- Регульований діаметр сопла;
- Двокомпонентна ручка для надійного хвату;
- Кожух на соплі для захисту від розбризкування;
Характеристики
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 900 Вт
- Продуктивність — 500 мл/хв
- Максимальна в'язкість ― 60 DIN
- Діаметр сопла — 1,8/2,5/3,0 мм (змінні форсунки)
- Об'єм резервуара — 0,8 л
- Вага — 2 кг

Комплектація
- Фарбопульт електричний;
- Інструкція користувача
- Вимірювальна воронка
- Стрижень для очищення сопла
- Додаткові сопла: 1.8, 2.5, 3 мм;
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2 кг |
| Діаметр сопла | 1 мм |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 60 |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість бака розпилювача | 800 |
| Код | 951703-Q1 |
| Набір насадок | Да |
| Перехідний штуцер | Да |
| Регулювання тиску повітря | Да |
| Тип призначення | Пульверизатор для фарби електричний для фарбування стін 900 Вт Grand (Чехія), Безповітряний фарбопульт високого тиску, UTI |
- Ціна: 2 370 ₴










