
Заряджання акб 12 в, Якісний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора 3 в 1 (зарядний + тестер + відновлення), UTI
5 780 ₴
2 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7324534
Заряджання акб 12 в, Якісний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора 3 в 1 (зарядний + тестер + відновлення), UTI
Тестер/зарядний пристрій/ремонтний пристрій для АКБ Konnwei — це багатофункціональний пристрій, призначений для контролю за станом акумулятора в автомобілі.
Прилад поєднує в собі функціонал тестера, зарядного та ремонтного пристрою. Девайс виготовлений у корпусі з міцного АБС пластику, є вбудований РК-дисплей, як елемент керування слугують кнопки на передній панелі. Прилад підтримує кілька мов зокрема російська.
Передбачений захист від перегрівання та перевантаження струмом. Вбудований вентилятор для охолодження. Зрозумілий інтерфейс дає змогу легко розібратися з пристроєм і дізнатися, коли пора замінити або відновити батарею навіть недосвідченому користувачеві.
Пристрій підтримує зберігання даних, побудова графіків. Живиться від тестовної АКБ і не вимагає заряджання або заміни батарейок. Пристрій має екран LCD 2.4 дюйма з підсвіткою.
Стандарти тестування містять у собі зараз більшість світових стандартів акумуляторів:
- CCA: 100-2000
- BCI: 100-2000
- CA: 100-2000
- MCA: 100-2000
- JIS: 26A17-245H52
- DIN: 100-1400
- IEC: 100-1400
- EN: 100-2000
- SAE: 100-2000
Характеристики:
- Колір: жовтий
- Матеріал: АБС пластик
- Напруга: 12 В Макс: 11,94 В Мін.: 9,22 В
- Екран: кольоровий 2,4"
- Сфера застосування: 100-2000cca
- Діапазон вимірювання струму: 4Ah-100Ah
- Функція: виявлення + ремонт + заряджання
- 8 мов: англійська, німецька, французька, голландська, російська, іспанська, італійська, португальська
- Вага упаковки: 660 г
- Розмір упаковки: 19 * 15 * 7 см
Комплектація:
- зарядний пристрій;
- Дріт живлення 220 В;
- чохол для зберігання;
- інструкція англійською
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konnwei |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 г |
| Вбудований принтер | Немає |
| Індикація | Звукова |
| Код | 951681-Q1 |
| Монітор | LCD |
| Напруга | 12 |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Підсвітка клавіш | Немає |
| Підсвітка екрана | Да |
| Застосування тестера | АКБ, Генератори, Стартери |
| Робоча напруга АКБ | 12 |
| Розмір монітора | 2.4 дюйм |
| Тип | Тестер |
| Тип призначення | Заряджання акб 12 в, Якісний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора 3 в 1 (зарядний + тестер + відновлення), UTI |
| Функції | Амперметр, Вольтметр |
| Колірність монітора | Кольоровий |
- Ціна: 2 890 ₴










