Топ продаж
-50%

Універсальний шліфувальний верстат для металу 1800 Вт AL-FA (Польща), Заточувальний верстат із регулюванням обертів, UTI
6 600 ₴
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8842095
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Універсальний шліфувальний верстат для металу 1800 Вт AL-FA (Польща), Заточувальний верстат із регулюванням обертів, UTI
ОСОБЕННОСТИ:
- потужний ефективний двигун
- стабільна конструкція металевий міцний корпус
- регульовані опори
- захисний вимикач
Цей точильний верстат призначений для шліфування, заточування й очищення різного роду інструментів:
- токарні ножі;
- ножиці;
- зубила;
- різці;
- інструменти з лезами;
- дерево;
- пластики;
- та для інших дрібних шліфувальних робіт.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Блок живлення — 230 В ~ 50 Гц
• Потужність — 1850 Вт
• Шліфувальний круг — 150x20x12.7 мм
• Шліфувальна стрічка — 50x686 мм
• Оберт — 2950 об. / хв
• Емісія шуму — 93,5 дБ

КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Точило
- Інструкція
- Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 1.85 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 12.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951460-Q1 |
| Тип призначення | Універсальний шліфувальний верстат для металу 1800 Вт AL-FA (Польща), Заточувальний верстат із регулюванням обертів, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴










