Топ продаж
-50%

Точильний верстат багатофункціональний із гравієм Parkside (германня), Універсальний верстат для заточування інструменту, UTI
9 004 ₴
4 502 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2048205
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Точильний верстат багатофункціональний із гравієм Parkside (германня), Універсальний верстат для заточування інструменту, UTI
Стаціонарна стрічкова шліфувальна машина Parkside з регульованими опорами для заготівок .
- Для оброблення металу, дерева та пластику
- Ідеально підходить для видалення задирок, іржі та шліфування
- Регульовані опори для заготівок
- Кріплення ременя без інструментів
- Металеві захисні кожухи для максимальної безпеки
- Регульований прозорий іскрозахист
- Низький рівень шуму та низький рівень вібрації
- Пилозахищений двопозиційний перемикач
- Антивібраційна основа
- Підходить для стандартних шліфувальних кругів і шліфувальних стрічок
- Для складання стаціонарного верстата
- Приладдя в комплекті: 1 шліфувальний круг Ø 150 x 12,7 x 20 мм, зерно 36 (переробно змонтовано), 3 шліфувальні стрічки 50 x 686 мм: 1 x зернистість 120,2 x 80 (з яких 1 попередньо зібрана)
Специфікації
- Під'єднане навантаження: 240 Вт (S2 30 хв), 190 Вт (S1)
- Швидкість холостого ходу: 2980 хв-
- Окружна швидкість шліфувального кола: приблизно 23 м/с
- Окружна швидкість шліфувальної стрічки: приблизно 15 м/с
матеріал
- метал
- алюміній
Габаритні розміри — 335 x 290 x 340 мм
Вага приблизно 7,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960361-Q1 |
| Максимальна кількість обертів | 2980 об/хв |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Тип призначення | Точильний верстат багатофункціональний із гравієм Parkside (германня), Універсальний верстат для заточування інструменту, UTI |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Ширина стрічки/листа | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 502 ₴









