
Професійний верстат для заточування кухонних ножів + гнучкий вал 350 W (Чехія), Станок для заточування ножів професійний, UTI
4 860 ₴
2 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2633219
Професійний верстат для заточування кухонних ножів + гнучкий вал 350 W (Чехія), Станок для заточування ножів професійний, UTI

Це ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час і хоче отримати гарне заточування різних інструментів без зайвого клопоту.
Цей верстат має широкий спектр можливостей і може використовуватися для заточування ножів, свердел, ножиць, стамесок, а також укомплектований запасним диском, а гнучкий вал дасть змогу використовувати верстат як гравера.
Одна з головних переваг Grand — це його висока ефективність. Завдяки точній і надійній системі заточування, ви зможете швидко та легко відновити гостроту ваших інструментів і продовжити їх термін експлуатації.
Крім того, верстат легкий у використанні та дає змогу досягти професійного результату навіть тим, хто не має досвіду роботи з таким обладнанням. Але це ще не все! Багатофункціональний заточувальний верстат Grand також має компактний і ергономічний дизайн, що робить його зручним для зберігання й переміщення.
Крім того, він виготовлений із високоякісних матеріалів, що гарантує його довговічність і надійність в експлуатації. Отже, якщо ви хочете з легкістю заточувати інструменти, то багатофункціональний заточувальний верстат Grand МЗС-350 — це ідеальний вибір для вас. Він забезпечує високу якість заточування, легкість використання й компактність, що робить його потрібним інструментом для будь-якого професіонала або аматора.
Технічні характеристики:
- Потужність (Вт) 350
- Напруга живлення, 220V (від мережі)
- Тип патрона гнучкого вала — цанговий
- Швидкість обертання (об/хв) 6700
- Діаметр заточкового диска (мм) 48х10х7.5
- Діаметр свердел (мм), що заточуються.3-10
- Діаметр заточуваних зубил і стамесок (мм) 6-61
- Тип двигуна Асинхронний
- Вага 3 кг
- Тип паковання Коробка
- Гарантия (мес) 12
Комплектація
- 3 насадки для заточування,
- Додатковий заточувальний диск,
- Гнучкий вал
- Інструкція з експлуатації
Особливості:
- висока потужність — швидкість обертання до 6700 об./хв;
- функціональність — виріб універсальний і підходить для оброблення свердел, ножів, ножиць, стамесок та ін;
- чудова комплектація — інструмент постачається з трьома насадками, гнучким валом і запасним колом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний діаметр диска | 49.5 мм |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 6700 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр заточуваних зубил і стамесок (мм) | 6-61 |
| Діаметр заточуваних свердел (мм) | 3-10 |
| Діаметр заточкового диска (мм) | 48х10х7.5 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Код | 951488-Q1 |
| Тип двигуна | Асинхронний |
| Тип призначення | Професійний верстат для заточування кухонних ножів + гнучкий вал 350 W (Чехія), Станок для заточування ножів професійний, UTI |
- Ціна: 2 430 ₴









