
Універсальний точильний інструмент для свердел 150W AL-FA (Польща), Універсальний верстат для заточування інструменту, UTI
4 780 ₴
2 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9019586
Універсальний точильний інструмент для свердел 150W AL-FA (Польща), Універсальний верстат для заточування інструменту, UTI
Багатофункціональна стругачка 3 в 1 призначена для заточування ножів, ножиць, свердла, долота, токарних ножів стругальних станків та багатьох інших інструментів.
Завдяки компактному дизайну та використанню змінних модулів, пристрій не займає місця. Всі насадки мають власний простір у корпусі двигуна. Потужний двигун потужністю 150 Вт, який керує шліфувальним диском, може без проблем обробляти будь-який тип сталі та її похідні.
Працює плавно й без простою. Загострена поверхня залишається на високому рівні, без подряпин або нерівностей. Пристрій має захист, що запобігає запуску пристрою без прикріпленої кришки, завдяки чому гарантується найвища безпека використання і 100% гарантія того, що оператор випадково не пошкодиться.

Характеристики:
-
Напруга, В 230 В
-
Потужність 150 Вт
-
Діаметр заточування свердел 2-10 мм
-
Ширина заточування 51 мм
-
Розмір диска, мм Ø49,3xØ10,2x7,5
-
Число обертів 4800 об/хв
-
Довжина мережевого кабелю, м 1.9 м
-
Вага: 1.8 кг
-
Гарантія: 12 місяців
3 адаптери:
- для заточування свердел діаметром: 3-10 мм
- для заточування ножів і ножиць: має триступеневий механізм для заточування та формування леза
- для долота, подовжувачів і токарних інструментів: кришка, завширшки 6 — 51 мм,
- додаткове регулювання кута заточування в діапазоні 20-40 градусів.
Особливості:
- Компактний дизайн;
- обладнаний 3 адаптерами;
- працює плавно й без простою;
- має захист, що запобігає запуску пристрою без прикріпленої кришки.
Комплектація
- Точильний верстат AL-FA
- 3 адаптери
- інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр посадкового отвору | 10.2 мм |
| Максимальний діаметр диска | 49.3 мм |
| Споживана потужність | 0.15 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 4800 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951489-Q1 |
| Тип призначення | Універсальний точильний інструмент для свердел 150W AL-FA (Польща), Універсальний верстат для заточування інструменту, UTI |
- Ціна: 2 390 ₴










