Топ продаж
-50%

Побутові автомийки високого тиску, надійна побутова мийка високого тиску для дому 2400 Вт/170бар Parkside (германня), UTI
17 792 ₴
8 896 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2824694
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Побутові автомийки високого тиску, надійна побутова мийка високого тиску для дому 2400 Вт/170бар Parkside (германня), UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
✓ Алюмінієвий насос високого тиску
✓ З енергоощадною системою Auto-Start/Stop.
✓ Шланг високого тиску Anti-Twist, довжина 10 м.
✓ Чудова мобільність завдяки легкій конструкції, великим колесам і висувній ручці.
Опис продукту
- алюмінієвий насос високого тиску з високою ефективністю, довговічністю і стійкістю до корозії
- з енергоощадною системою Auto-Start/Stop: моторний механізм запускається тільки під час натискання ручки пістолета
- Шланг високого тиску Anti-Twist, довжина 10 м.
- вбудована котушка для шланга та практичні тримачі кабелів і аксесуарів.
- ідеально підходить для чищення автомобілів, терас, фасадів та багатьох інших поверхонь.
- Завдяки вбудованій функції всмоктування води його можна використовувати без під'єднання до водопроводу*
- Проста заміна очисних насадок за допомогою системи під'єднання Quick-Connect.
- чудова мобільність завдяки легкій конструкції, великим колесам і висувній ручці
- Міцний корпус з ударостійкого пластику.
- Ергономічна ручка пістолета з індикатором тиску та замком для безпеки дітей.
- швидке з'єднання для наявних у продажу систем садових шлангів (включно з з'єднувачем для садового шланга)
- вбудований бак для очисних засобів з автоматичним змішуванням під низьким тиском
Вміст набору:
- 1 тримач для пістолета
- 1 ланцюжок
- 1 стандартна насадка Vario
- 1 турбонаконечник
- 1 обертова мийна щітка з шарнірним з'єднанням
- 1 голка для чищення насадок
- 1 штуцер для подавання води із сітчастим фільтром
- 1 швидкорознімний роз'єм з адаптером для садового шланга
- 1 шланг високого тиску завдовжки 10 м.
- 1 флакон засобу для чищення (500 мл)
Технічні характеристики
- під'єднана потужність: 2400 Вт
- продуктивність: макс.500 л/год
- робочий тиск/номінальний тиск: максимум 11,5 МПа (115 барів)
- тиск: макс.17 МПа (180 барів)
Матеріал конструкції
- феєрверк: алюміній
Розміри
- приблизно 29,1 x 92,7 x 33,2 см (Ш x В x Д)
Ваги
- приблизно 11,4 кг (включно з аксесуарами)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Максимальний тиск | 170 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова комплектація | Шланг для під'єднання до водопроводу, мийний засіб |
| Код | 960290-Q1 |
| Особливості | Захист від перегрівання, Колеса, Ручка для перенесення |
| Тип призначення | Побутові автомийки високого тиску, надійна побутова мийка високого тиску для дому 2400 Вт/170бар Parkside (германія), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 896 ₴










