Топ продаж
-50%

Акумуляторна поліровано-шліфувальна машина, Машинка для полірування автомобіля з акумулятором Parkside (Німеччина), UTI
8 488 ₴
4 244 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9182979
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна поліровано-шліфувальна машина, Машинка для полірування автомобіля з акумулятором Parkside (Німеччина), UTI
Оригінал. Виготовлений для внутрішнього ринку європи. Акумуляторний кущоріз із Німеччини. В пакованні з чохлом для ножа.
Полірування в комплекті з одним акумулятором 2A, заряджання та насадки.
- Для зручного полірування та герметизації пофарбованих поверхонь
- Ідеально підходить для автомобілів, човнів, мотоциклів та автобудівель
- 6-ступеневе регулювання швидкості
- Ергономічна дворучна напрямна з нековзним покриттям Soft-Grip і вбудованим перемикачем
- рекомендований акумулятор: 20 В (2 А·год)
Специфікації
- ОС/МІН: 0-3300 хв-1 (6-ступеневий)
- Діаметр полірувального кола: ок. 250 мм
Вага: 1.31 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960195-Q1 |
| Тип призначення | Акумуляторна поліровано-шліфувальна машина, Машинка для полірування автомобіля з акумулятором Parkside (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 244 ₴







