Топ продаж
-50%

Шліфування авто, Шліфувальні машинки полірувальні для авто 720 Вт/50 мм YATO, Мобільна полірувальна машина для машини, UTI
10 428 ₴
5 214 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2293244
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфування авто, Шліфувальні машинки полірувальні для авто 720 Вт/50 мм YATO, Мобільна полірувальна машина для машини, UTI

Призначена для полірування кузов автомобілів із використанням пасти або воску. Круг обертається, роблячи ексцентричний рух, забезпечує легший і швидший розподіл полірування покриття. Пристрій обладнаний електронною системою контролю швидкості, так що навіть за низької швидкості та одночасного тиску машини швидкість обертання не сповільнюється, й обмотка двигуна не перегрівається.
Перевага
- Оригінал YATO
- Плавне керування швидкістю в діапазоні 2100-5000 об/хв із системою підтримки обертання і плавним пуском
- Регулювання коливань
- Зручна ручка забезпечує комфорт тривалої роботи
- Система швидкої заміни щітки
- Кабель завдовжки 5 м забезпечує свободу пересування навколо автомобіля
- Упакована в пластиковий кейс

Характеристики
- Напруга — 230 В
- Частота - 50 Гц
- Потужність — 720 Вт
- Швидкість обертання — 2100-5000 об./хв
- Діаметр шліфувального кола — 150 мм
- Хід ексцентрика — 15 мм
- Довжина кабелю — 5 м
- Вага — 2.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2 кг |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951462-Q1 |
| Тип призначення | Шліфування авто, Шліфувальні машинки полірувальні для авто 720 Вт/50 мм YATO, Мобільна полірувальна машина для машини, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 214 ₴










