
Професійна полірувальна машина з плавним пуском Grand (Чехія), Полірувальна машинка для полірування авто, UTI
6 104 ₴
3 052 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3636335
Професійна полірувальна машина з плавним пуском Grand (Чехія), Полірувальна машинка для полірування авто, UTI
Полірувальна шліфмашина GRAND — це інструмент для побутового використання в ремонтно-будівельній сфері. Вона легко впорається з обробленням виробів із дерева, металу, каменю та багатьох інших матеріалів.
Висока продуктивність
Шліфувальна машина обладнана високопродуктивним двигуном із потужністю 1850 Вт, який працює від звичайної електромережі з напругою 220 В. Мотор надійно захищений від потрапляння будівельного пилу, що продовжує його термін експлуатації. Такий двигун розвиває високу частоту обертання: до 3000 об/хв. Завдяки цьому, обробка поверхонь буде набагато якіснішою та точнішою.
Плавний пуск
Під час увімкнення шліфмашинки відбувається різкий ривок, який дає сильний поштовх на руки майстра. Внаслідок цього часто відбувається випускання інструмента, що призводить як до ламання пристрою, так і до травмування користувача. Щоб уникнути таких наслідків, шліфмашина обладнана системою плавного пуску: вона поступово розкручує мотор із невеликим прискоренням.
Регулювання й підтримка обертів
Під час роботи з різним типом матеріалу, важливою особливістю стане можливість відрегулювати швидкість обертання полірувального диска. Відрегулювати оберти можна за допомогою спеціального коліщатка в діапазоні від 600 об/хв до 3000 об/хв. Також є система підтримки обертів: незалежно від зростання навантаження на насадку, задані оберти такими й залишаться.
Захист від блокування диска
Заклинювання полірувального диска призводить до серйозних пошкоджень самого агрегата та його двигуна. Самостійно не завжди вдається відразу зреагувати й усунути таку проблему. Тому електроніка зробить це за вас: у разі виникнення такої ситуації, живлення шліфмашини миттєво вимикається до усунення проблеми.
Ергономічні ручки
Основна ручка має подовжену тонку форму, завдяки чому інструмент можна надійно утримувати навіть однією рукою. Додаткова ручка виготовлена в U-подібній формі, також вона може зніматися за потреби. На обох ручках є гумові накладки для гасіння відданих вібрацій. Такі вставки не дають пристрою ковзати в руках оператора навіть у разі тривалого використання.
Технічні характеристики
-
Тип — полірувальна машина
-
Потужність — 1850 ватів
-
Живиться від мережі 220 вольтів 50 герців
-
Діаметр диска — 180 мм
-
Регулювання обертів — є
-
Оберти — 600-3000 за хвилину
-
Захист від блокування диска — є
-
Стабілізація обертів — є
-
Вага — 3,5 кг
-
Гарантія — офіційна в Україні 12 місяців
Комплектація
-
Полірування Grand
-
Знімна U-подібна бічна ручка.
-
Полірувальна насадка 180 мм. з липучкою.
-
Торцевий ключ.
-
Посібник з експлуатації.
-
Паковання коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3.5 кг |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970594-Q1 |
| Тип призначення | Професійна полірувальна машина з плавним пуском Grand (Чехія), Полірувальна машинка для полірування авто, UTI |
- Ціна: 3 052 ₴








