
Машинки для полірування кузова автомобіля, Ручна полірувальна машинка для шліфування (1400 Вт/180 мм) INTERTOOL, UTI
6 448 ₴
3 224 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7176670
Машинки для полірування кузова автомобіля, Ручна полірувальна машинка для шліфування (1400 Вт/180 мм) INTERTOOL, UTI

Призначення
Полірувальна шліфмашина застосовується для шліфування та полірування лакофарбових матеріалів, кольорових металів, неіржавкої сталі, виробів із полімерних матеріалів, дерева та каменю. Також за допомогою полірувальної машини наносять захисне покриття й прибирають подряпини.
У процесі роботи використовуються різні поліролі та насадки. Полірувальну машину можна використовувати як удома, у гаражі, так і в майстерні.
Завдяки такому інструменту ви можете безпечно видалити будь-які завихрення або потертості й отримати бездоганну поверхню без вад.

Ефективність
Полірувальна машина обладнана регулятором обертів, що дає змогу налаштувати швидкість обертання диска в діапазоні від 800 до 3200 об/хв для виконання різних завдань.
Діаметр тримача для кіл 180 мм дає змогу виконувати більший обсяг роботи за менший час. До нього підходять шліфувальні та полірувальні круги, як на липучці, так і зверху, що одягаються.

Надійність
Легкий і міцний корпус редуктора виготовлений з алюмінієвого сплаву, добре захищає від механічних пошкоджень і ефективно відводить тепло.
Також ефективне охолодження двигуна забезпечується великими вентиляційними отворами.
Функція плавного пуску забезпечує м'який і контрольований запуск машини.

Зручність у роботі
На пластиковому корпусі в місці хвата розташовується прогумована накладка для надійної фіксації інструмента в руці. D-подібна ручка дає змогу виконувати контрольоване полірування як подовжено, так і вертикально, просто перехопившись рукою.
Швидкий доступ до щіток для їх заміни допоможе витрачати мінімум часу на цей процес і не зупиняти на довго роботу.
Блокування кнопки вмикання дає змогу працювати інструментом у безперервному режимі, не потрібно утримувати курок під час роботи.
Потужний двометровий кабель у щільному обплетенні не переламується й не сковує рухів у роботі.
Комплектація
- Полірувальна машина;
- D-подібна ручка;
- Тримач для кіл;
- Полірувальна повстяна насадка;
- Запасні щітки;
- Болти для кріплення ручки та шестигранний ключ;
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 3.7 кг |
| Діаметр щітки | 180 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960194-Q1 |
| Тип призначення | Машинки для полірування кузова автомобіля, Ручна полірувальна машинка для шліфування (1400 Вт/180 мм) INTERTOOL, UTI |
- Ціна: 3 224 ₴







