Топ продаж
-50%

Акумуляторні ножиці стриження чагарників і трави 2в1, Акумуляторний інструмент для стриження чагарнику, Електро кущоріз, UTI
4 844 ₴
2 422 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8759299
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторні ножиці стриження чагарників і трави 2в1, Акумуляторний інструмент для стриження чагарнику, Електро кущоріз, UTI
Опис продукту
- 2-в-1: для чітких країв газону й ідеальної форми чагарників
- зручні ножиці з потужним літій-іонним акумулятором (4 В/2 А·год)
- система, що замикається, дає змогу легко змінювати ножі
- 1 ніж для трави завширшки 8 см
- 1 чагарниковий ніж із шириною різання 12 см і максимальною товщиною гілок 8 мм
- Ручка, що обертається на 180° для ергономічної роботи
- з індикатором заряду
- у комплекті зарядний пристрій із роз'ємом USB-C і піхви
Технічні параметри
- заміна ножів: система настроювання без інструментів
- акумулятор: літій-іонний 4 В (2 А·год)
- час роботи від батареї приблизно 55-60 хв
- час заряджання акумулятора: 60 хв.
Матеріал
- пластик, скловолокно, сталь
Габаритні розміри
- приблизно 31,5 х 8 х 11 см (пристрій з ножем)
Вага
- приблизно 462 г
УВАГА!! У наявності — найновіша остання модель, повний новий запакований комплект, з кабелем для заряджання usb type-c, БЕЗ БЛОКА ДЛЯ ЗАРЯДКИ В РОЗЕТКУ!
"Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Загальні | |
| Вага | 0.45 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Напруга | 4 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951310-Q1 |
| Тип призначення | Акумуляторні ножиці стриження чагарників і трави 2в1, Акумуляторний інструмент для стриження чагарнику, Електро кущоріз, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 422 ₴










