
Універсальний зарядний пристрій для акумуляторних батарейок, Зарядний пристрій для літієвих акумуляторів 18650, UTI
3 016 ₴
1 508 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4627081
Універсальний зарядний пристрій для акумуляторних батарейок, Зарядний пристрій для літієвих акумуляторів 18650, UTI
Універсальний 4-канальний зарядний пристрій із цифровим дисплеєм і автоматичним визначенням полярності встановленого акумулятора та визначення накопиченої ємності. Сумісна практично з усіма типами циліндричних акумуляторів різного хімічного складу — NiCd, NiMH, Li-Ion, LiFePO4 і практично всіх типорозмірів акумуляторів АА, ААА, C (R14), A, SC, 14500, 16340, 18350, 18650, 21700, 20700, 26650 та інші.

Відмітні риси та переваги:
- має інформативний цифровий дисплей, який зображає інформацію про статус заряджання;
- показує ємність, яку споживає акумулятор на поточний момент;
- має функцію автоматичного визначення полярності встановленого акумулятора;
- можливість заряджати струмом 2 А;
- показ часу заряджання;
- має можливість заряджати літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFePO4);
- рухливий контакт дає змогу розміщувати акумулятор будь-якого форм-фактора аж до 26650;
- активація повністю розряджених акумуляторів;
- живиться від зовнішнього блока живлення 5V, підходить будь-який micro USB (type B) кабель і блок живлення з відповідною напругою.
З універсальним зарядним пристроєм LiitoKala вам не потрібно купувати кілька зарядних пристроїв, він дає змогу заряджати акумулятори різних форм-факторів, різного типу та хімічного складу одним зарядним пристроєм.
Більше не потрібно переживати, чи дотримується полярність під час встановлення акумуляторів у зарядний пристрій, він сам визначить полярність, а зрозумілий інформативний дисплей спрощує роботу.
Зарядний пристрій автоматично розпізнає Ni-MH, Ni-Cd, Li-ion акумулятори та може заряджати їх різним напругою і струмом, напруга вибирається автоматично залежно від типу акумулятора та самостійно вимикається у разі досягнення максимального рівня заряду. Саме керування дуже інформативне та просте, керується однією кнопкою на передній панелі.
Для заряджання LiFePO4 акумуляторів потрібно вручну задати цей тип акумулятора в зарядному пристрої. Оскільки зарядний пристрій визначить їх як Li-Ion акумулятор і заряджатиме LiFePO4 до 4.2 В, а це може зробити до зламання як самого акумулятора, так і зарядного пристрою.
Варіанти струмів заряду:
- Для Li-ion, LiFePO4:
- 2000 mA — 1 акумулятор (тільки крайній правий слот).
- 1000 mA — 1-2 акумулятори.
- 500 mA — 3-4 акумулятори.
- Для NiMH/NiCd:
- 500 mA — 1-4 акумулятори.
Процес заряджання та керування:
Зарядний пристрій Liitokala повністю автоматичний, простий та інтуїтивний у керуванні. Ви вставляєте в нього акумулятори та зарядне саме визначить тип елемента й підбере потрібний заряд. У разі з LiFePO4 акумуляторами, для їхнього заряду потрібно самостійно встановити струм заряджання та вибрати тип акумулятора за допомогою кнопок CH1, CH2, CH3 і CH4 залежно від каналу, який ви встановили елемент.
Вибір типу акумулятора:
Встановіть акумулятор в один із 4 каналів і зарядний пристрій саме визначає тип елемента, чи то Ni-Mh/Ni-Cd, чи то Li-Ion. Оскільки LiFePO4 акумулятори мають напругу 3.2V, для його заряду потрібно короткочасно натиснути кнопку каналу, у якій він встановлений і вибрати напругу заряду 3.2V напруга виводиться праворуч на дисплеї. Для заряджання Li-Ion акумуляторів підвищеної напруги на 3.85V необхідно зробити ті ж дії та вибрати відповідну напругу заряду.
Вибір струму заряду:
Для вибору струму заряду необхідно вставити акумулятор у слот CH1, CH2, CH3 і CH4 після натискання й утримувати кнопку відповідну каналу та вибрати струм 500, 1000 або 2000 mA. Щоб змінити струм заряду, утримуйте кнопку каналу, в якому встановлений акумулятор упродовж 3 секунд, ви бачитимете у лівій частині дисплея як значення струму заряду змінюватиметься, змінити струм заряду можна в будь-який момент у процесі роботи зарядного пристрою. Для вибору струму заряду 2000 mA (2А) встановіть акумулятор у четвертий канал CH4 (край правий).
Технічні характеристики:
- чотири канали заряджання для Li-ion, LiFePO4, Ni-MH/Ni-Cd.
- інформативний дисплей, який зображає інформацію про статус заряджання.
- автоматичне визначення полярності.
- зображення ємності накопиченої акумулятором.
- вибір струму заряджання струму: 0,5/2А.
- вбудована схеми захисту від перезарядження, короткого замикання.
- вихідна напруга: 4.2/ 4,35/3,65/1.48 В (вибирається автоматично залежно від типу встановленого акумулятора).
- вбудована схеми захисту від перезарядження, короткого замикання.
- активація повністю розряджених акумуляторів.
- Живлення на вході: DC 5V 2-4A.
- Робоча температура: 0 – 40°C.
- Розміри: 118х100х30 мм.
- Вага: 175 г.
Комплект постачання:
- зарядний пристрій;
- кабель живлення USB to Micro USB type B;
- инструкция;
- паковання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 4 шт. |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Стан | Новий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Струм заряду | 2 А |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Маса | 0.172 кг |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибір струму заряду | Да |
| Додаткові функції | Захист від переполюсування, Захист від перезарядження, Автоматичне вимкнення, захист від перегрівання |
| Код | 951371-Q1 |
| Матеріал | Пластик |
| Визначення ємності | Да |
| Тип заряджуваних акумуляторів | Li-Ion, Ni-Mh, Ni-Cd, LiFePO4 |
| Тип призначення | Універсальний зарядний пристрій для акумуляторних батарейок, Зарядний пристрій для літієвих акумуляторів 18650, UTI |
| Типорозмір акумулятора | 14500, 17500, 18500, 17670, 18650, 18700, 18350, 18450, 16340, 14650, 10440, 10430, 18490, 17335, 14430, AA, AAA, 26650, 15270, 14250 |
| Струм заряду, mA | 500-2000 |
| Функція Power Bank | Немає |
| Функція розряду | Немає |
- Ціна: 1 508 ₴










