
Універсальний зарядний пристрій для акумуляторних батарей, зарядний пристрій для мініпальчикових акумуляторів, UTI
2 284 ₴
1 142 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3715276
Універсальний зарядний пристрій для акумуляторних батарей, зарядний пристрій для мініпальчикових акумуляторів, UTI
Цей чотириканальний "електричний звір" здатний заряджати акумулятори різного типу, так би мовити, один для всіх! Крім поповнення акумуляторів енергією на 100% ЗП піклується про правильність заряджання та захищає від різних електричних проблем. Вишеням на торті є можливість використовувати ЗП як повербанк і зарядити свої ґаджети за допомогою зарядженої батареї та кабелю.

Функціональний індикатор заряду акумулятора (25%, 50%, 75%, 100%), заряджання через USB, функція відновлення акумуляторів, автоматичне вимкнення. Це найпопулярніший прилад у співвідношенні ЦЕНА-Кажу.

Особливості:
• Вміє заряджати акумулятори різного типу
• Контакт підлаштовується до довжини акумулятора
• Режим "ЗАРЯДКА": канали працюють незалежно один від одного
• Швидке заряджання струмом 1 А
• Інтелектуальна схема автоматично визначає тип батареї та режим заряду (CC, CV, DV/DT)
• Захист від перезаряджання — припиняє заряджання акумуляторів Li-ion після повного заряджання
• Захист від короткого замикання
• Можна одночасно встановити різні режими роботи на різні канали.
• "Оживляє" глибоко розряджені акумулятори
• Виявлення несправних акумуляторів
• Захист від порушення полярності встановлення батарей

Характеристики:
• Тип заряджуваних акумуляторів — Li-Ion, Ni-Mh, Ni-Cd
• Формат заряджуваних акумуляторів — А, ААА, С (R14), A, SC, 14500, 16340, 18350, 18650, 21700, 20700, 26650 та ін.
• Вибір струму заряду — 0,5A, 1A
• Робоча напруга — 12V DC
• USB (повербанк) — 5V, 1000mA
• Вихідна напруга — 4.2/4,35/3,65/1.48 В (вибирається автоматично залежно від акб)
• Живлення постійного струму — 12V, 2А
• Живлення на вході — DC 5V 2A
• Струм заряду: до 1000 mA — 2 акб
• Кількість каналів для акб — 4
• Робоча температура — 0-40 °C.
• Автомобільна зарядка
• Паковання — коробка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Стан | Новий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Струм заряду | 1 А |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Маса | 0.1 кг |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від переполюсування, Захист від перезарядження, Автоматичне вимкнення, захист від перегрівання |
| Код | 951274-Q1 |
| Конструкція | Монолітна |
| Матеріал | Пластик |
| Тип тримача | Універсальний |
| Тип призначення | Універсальний зарядний пристрій для акумуляторних батарейок, зарядний пристрій для мініпальчикових акумуляторів, UTI |
| Типорозмір акумулятора | AA, AAA, 14500, 17500, 18500, 17670, 18650, 18700, 18350, 18450, 16340, 14650, 10440, 10430, 18490, 17335, 14430, 26650, 15270, 14250 |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
- Ціна: 1 142 ₴










