
Інтелектуальний зарядний пристрій для акумуляторних батарейок, розумний зарядний пристрій для пальчикових батарейок, UTI
2 840 ₴
1 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4824275
Інтелектуальний зарядний пристрій для акумуляторних батарейок, розумний зарядний пристрій для пальчикових батарейок, UTI
найкращий друг для твоїх акумуляторів! Цей чотириканальний "електричний звір" здатний заряджати акумулятори різного типу, так би мовити, один для всіх! Крім поповнення акумуляторів енергією на 100% ЗП піклується про правильність заряджання та захищає від різних електричних проблем. Вишеням на торті є можливість використовувати ЗП як повербанк і зарядити свої ґаджети за допомогою зарядженої батареї та кабелю.

Функціональний індикатор заряду акумулятора (25%, 50%, 75%, 100%), заряджання через USB, функція відновлення акумуляторів, автоматичне вимкнення. Це найпопулярніший прилад у співвідношенні ЦЕНА-Кажу.

Особливості:
• Вміє заряджати акумулятори різного типу
• Контакт підлаштовується до довжини акумулятора
• Режим "ЗАРЯДКА": канали працюють незалежно один від одного
• Швидке заряджання струмом 2 А
• Інтелектуальна схема автоматично визначає тип батареї та режим заряду (CC, CV, DV/DT)
• Захист від перезаряджання — припиняє заряджання акумуляторів Li-ion після повного заряджання
• Захист від короткого замикання
• Можна одночасно встановити різні режими роботи на різні канали.
• "Оживляє" глибоко розряджені акумулятори
• Виявлення несправних акумуляторів
• Захист від порушення полярності встановлення батарей
• LCD-дисплей із підсвіткою, що показує величину внутрішнього опору акумуляторів; величину струму заряду/розряджання; поточне значення напруги; ємність; назва поточного режиму роботи

Характеристики:
• Тип заряджуваних акумуляторів — Li-Ion, Ni-Mh, Ni-Cd
• Формат заряджуваних акумуляторів — А, ААА, С (R14), A, SC, 14500, 16340, 18350, 18650, 21700, 20700, 26650 та ін.
• Вибір струму заряду — 0,5A 0,7A, 1A, 2A
• Робоча напруга — 12V DC
• USB (повербанк) — 5V, 1000mA
• Вихідна напруга — 4.2/4,35/3,65/1.48 В (вибирається автоматично залежно від акб)
• Живлення постійного струму — 12V, 2А
• Живлення на вході — DC 5V 2A
Струм заряду:
- до 2000 mA — 1 акб
- до 1000 mA — 2 акб
- до 700 mA — 3 акб
- 500 mA — 4 акб
• Кількість каналів для акб — 4
• Робоча температура — 0-40 °C.
• Автомобільна зарядка
• Паковання — коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 4 шт. |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Напруга зарядки | 5 В |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 112 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Маса | 0.142 кг |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Автоматичне вимкнення, захист від перегрівання, захист від перезарядження, захист від переполюсування |
| Код | 951275-Q1 |
| Напруга мережі живлення | 220 |
| Тип призначення | Інтелектуальний зарядний пристрій для акумуляторних батарейок, розумний зарядний пристрій для пальчикових батарейок, UTI |
| Типорозмір акумулятора | AA, AAA, 14500, 17500, 18500, 17670, 18650, 18700, 18350, 18450, 16340, 14650, 10440, 10430, 18490, 17335, 14430, 26650, 15270, 14250 |
- Ціна: 1 420 ₴










