Топ продаж
-50%

Повітродувка садова електрична, Садовий пилосос для прибирання листя електричний 2600 Вт Parkside (Німеччина), UTI
8 344 ₴
4 172 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7393190
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Повітродувка садова електрична, Садовий пилосос для прибирання листя електричний 2600 Вт Parkside (Німеччина), UTI
Потужність: 2600 Вт
Швидкість повітря: не більш ніж 270 км/год
Місткість сумки: приблизно 34 літри
- Легке збирання листя завдяки великому вхідному отвору
- Простий вибір між функціями пилососа та повітродувки
- Додаткова Т-подібна ручка
Опис продукту
- економічний двигун потужністю 2600 Вт
- 3 в 1: потужний вентилятор, потужний пилосос і вбудована функція подрібнення
- легкий підбір листя завдяки великому вхідному отвору та високій продуктивності всмоктування до 12 м3/хв.
- двоступеневе регулювання швидкості для швидкості повітря до 270 км/год
- надзвичайно ефективний різальний механізм, що зменшує об'єм листя (макс. 10:1)
- легко вибрати між функцією вакууму та повітродувки
- ергономічні ручки забезпечують комфортну роботу
- додаткова Т-подібна ручка дає змогу краще орієнтуватися
- 34-літровий мішок з одностороннім покриттям на блискавці
- легша робота завдяки 2 напрямним колесам
- плечовий ремінь із регульованою довжиною й карабіном
- Захист від натягу кабелю запобігає ненавмисному від'єднанню.
- ремінь для перенесення в комплекті
технічні параметри
- частота обертання: 12 000-15 000 хв-1
- швидкість повітрю: 270 км/год
- потужність всмоктування: 12 м3/хв
- коефіцієнт помелу: не більш ніж 10:1
- об'єм сумки: 34 л
- потужність: 2600 Вт
Матеріал
пластик, текстильний матеріал
Габаритні розміри
приблизно 111,6 х 16,8 х 38 см
Вага
приблизно 3,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 75 м/сек |
| Об'єм сміттєзбірника | 34 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960414-Q1 |
| Тип призначення | Повітродувка садова електрична, Садовий пилосос для прибирання листя електричний 2600 Вт Parkside (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 172 ₴






