Топ продаж
-50%

Пилосос для професійного використання 1500 Вт/30 л Parkside (Німеччина), Будівельний пилосос без мішка для збирання, UTI
14 820 ₴
7 410 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4041290
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пилосос для професійного використання 1500 Вт/30 л Parkside (Німеччина), Будівельний пилосос без мішка для збирання, UTI
Характеристики
- Потужний універсальний пилосос потужністю до 260 ватів для дому, майстерні або гаража.
- Ідеально підходить для прибирання сухих і вологих поверхонь
- Також ідеально підходить для прямого збирання пилу від пиляльних і шліфувальних пристроїв із всмоктувальними пристроями.
- Додаткова розетка з автоматичним увімкненням і вимкненням для електроприладів потужністю до 2200 Вт
- З коротким часом оброблення для оптимального поглинання залишкового пилу
- Безступеневе регулювання повітряного потоку
- Може також використовуватися як повітродувка або для відсмоктування води.
- Зручна функція очищення фільтра за допомогою перемикача
- Довгий всмоктувальний шланг завдовжки 3 м із поворотним з'єднувальним адаптером
- Міцна всмоктувальна трубка з телескопічною функцією для максимальної дальності
- Великий робочий радіус до 9 м завдяки довгому кабелю живлення 6 м
- 5 поворотних коліщат для високої мобільності та стійкої підставки
- Зручне й безпечне транспортування завдяки ергономічній складаній ручці для перенесення і швидкознімним застібкам збоку
- Вбудований тримач приладдя для насадок і всмоктувальної трубки
- Шнур живлення й тримач шланга
- Широкий вибір приладдя й насадок для різних застосувань
- Двигун зі зниженим рівнем шуму
- Бак із неіржавкої сталі зі зливом брудної води
Аксесуари в комплекті: 1 всмоктувальний шланг 3 м, 2 насадки для підлоги, 3 насадки, 1 складчастий фільтр, 1 паперовий фільтр-мішок, 1 шланг для електроінструменту 1 м, 1 перехідник для електроінструмента для зовнішнього пиловидалення, 1 сумка для приладдя.
Специфікації
- Номінальна потужність: 1500 Вт
- Потужність всмоктування: не більш ніж 260 AirWatt
- Потужність всмоктування: не більш ніж 181 мбар
- Місткість бака: 30 л
Матеріал
неіржавка сталь, пластик
Габаритні розміри
.48,2 х 46,5 х 61,5 см
маса
8,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 г |
| Довжина всмоктувального шланга | 3 м |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Код | 960411-Q1 |
| Матеріал бака | Метал |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь, Пластик |
| Потужність всмоктування | 260 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Радіус дії | 9 м |
| Стан | Нове |
| Тип | Звичайний |
| Тип призначення | Пилосос для професійного використання 1500 Вт/30 л Parkside (Німеччина), Будівельний пилосос без мішка для збирання, UTI |
| Тип живлення | 220 |
| Тип пилозбірника | Бак, Мішок, Контейнер |
| Тип прибирання | Суха, волога |
| Колір корпусу | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 410 ₴






