Топ продаж
-50%

Промислові пилососи для прибирання складів, Потужний професійний промисловий пилосос 1400 Вт/25 л Parkside (Німеччина), UTI
11 420 ₴
5 710 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4255175
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Промислові пилососи для прибирання складів, Потужний професійний промисловий пилосос 1400 Вт/25 л Parkside (Німеччина), UTI
Незамінний помічник у майстерні, гаражі, під час ремонту або прибирання в машині. Потужний апарат із функцією вологого прибирання.
Може також використовуватися як нагнітач або для відкачування води.
Особливості:
- Телескопічна всмоктувальна трубка для настроювання ергономічної робочої висоти (подовження макс. 30 см)
- Вбудована система кріплення всмоктувальної трубки та форсунок.
- Додатковий тримач всмоктувальної трубки на пристрої для зручного паркування.
- Зручне очищення фільтра за допомогою перемикача.
- Контейнер на 25 літрів із неіржавкої сталі з каналізаційною фарбою.
- Замки легко відчиняються.
- Складна ручка.
- Стабільність і простота маневрування завдяки 5 опорам на коліщатках.
Комплект містить: 1 всмоктувальний шланг (2,5 м), 1 телескопічна всмоктувальна трубка, 1 ручка з регулюванням подавання повітря, 1 насадка для підлоги для вологого прибирання, 1 насадка для підлоги для сухого прибирання, 1 щілинна насадка, 1 гофрований фільтр. 1 поролоновий фільтр (для вологого прибирання), 1 паперовий фільтр-мішок (для сухого прибирання).

Характеристики:
- Потужність: 1400 Вт
- Потужність всмоктування: макс. 240 ватт
- Місткість контейнера (брутто): приблизно 25 літрів
Матеріали:
- Бак із неіржавкої сталі
- Металева телескопічна труба, хромована
- Шланг, шасі, колеса та насадки: пластик
- Габаритні розміри:
Загальний розмір:
- ок. 41,5 x 41,5 x 56,5 см
- Довжина мережевого кабелю: приблизно 4 м
- Вага — приблизно 6260 г (включно з аксесуарами)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 415 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 565 |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Код | 960410-Q1 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь, Пластик |
| Потужність всмоктування | 220 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 25 л |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип призначення | Промислові пилососи для прибирання складів, Потужний професійний промисловий пилосос 1400 Вт/25 л Parkside (Німеччина), UTI |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 710 ₴





