
Промисловий пилосос для будівельного сміття, промисловий пилосос для металевої стружки 1400 Вт/30 л INTERTOOL, UTI
8 820 ₴
4 410 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3272986
Промисловий пилосос для будівельного сміття, промисловий пилосос для металевої стружки 1400 Вт/30 л INTERTOOL, UTI
- Застосування: для сухого та вологого прибирання
- Довжина мережевого шнура: 4 м
- Інше: макс. потужність електроінструменту, що під'єднується до 1000 Вт
- Об'єм резервуара: 30 л
- Діаметр шланга: 35 мм
- Довжина шланга: 1.5 м
- Споживана потужність: 1400 Вт
- Напруга живлення: 230 В
- Гарантія: 12 міс.
- Робоче розрідження: 15 кПа
- Вага: 8,050 кг

Призначення
Пилосос промисловий розроблений спеціально для великих приміщень і насамперед призначений для прибирання відходів, які виникають під час будівельних робіт. Може використовуватися в домашніх умовах, готелях, а також із промисловою метою. Апарат може бути застосований для прибирання сухого та вологого сміття, а також невеликої кількості рідини.

Продуктивність
Живиться пилосос від стандартної побутової розетки. Має двигун потужністю 1400 Вт, який легко справляється з поставленими перед ним завданнями. Корпус пилососа виготовлений із неіржавкої сталі. Обладнаний пилосос резервуаром для збирання сміття, об'ємом 30 літрів, що є оптимальною місткістю для інструментів цього класу.
Наявність функції видування дасть змогу використовувати пилосос для очищення від сміття робочих поверхонь, продування інструменту та ін.

Синхронний старт
Для більшої зручності спільної роботи з електроінструментами, на пилососі передбачена розетка 220 вольтів, за допомогою якої можна живити інструмент.
Також наявність синхронного старту дає змогу автоматично вмикати пилосос під час увімкнення додаткового електроінструмента.

Висока мобільність
Сміттєзбірний шланг має довжину 1.5 метра і діаметр 35 мм. Для зручності користування й більшої мобільності інструмент обладнаний 4-метровим мережевим шнуром. Отже, пилосос легко буде пересуватися приміщенням, не прив'язуючись до місця біля розетки.
Комплектація
- Паперовий мішок для сухого прибирання
- Багаторазовий тканинний мішок
- Тканинний спонж-фільтр
- Гофрований шланг
- Металева телескопічна трубка
- Плоска насадка
- Щілинна насадка
- Посібник з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 г |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Діаметр шланга | 35 мм |
| Довжина всмоктувального шланга | 1.5 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Довжина шланга | 1.5 см |
| Код | 960408-Q1 |
| Матеріал бака | Метал |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Застосування | Для сухого та вологого прибирання |
| Робоче розрідження | 15 кПа |
| Тип призначення | Промисловий пилосос для будівельного сміття, промисловий пилосос для металевої стружки 1400 Вт/30 л INTERTOOL, UTI |
- Ціна: 4 410 ₴










