
Пилосос з автоматичним регулюванням потужності, Автопилосос потужний, Універсальний пилосос для автомобіля з насадками 110W, UTI
3 452 ₴
1 726 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5362328
Пилосос з автоматичним регулюванням потужності, Автопилосос потужний, Універсальний пилосос для автомобіля з насадками 110W, UTI
Сухе та вологе прибирання
Пилосос призначений не тільки для сухого, але й для вологого прибирання салону та багажника авто, а також для збирання пролитої рідини. Таким пилососом, наприклад, можна прибирати сніг, що розтанув, з автомобільних гумових килимків. Якщо ж Ви хочете зробити вологе прибирання салону, то Вам досить нанести мильний розчин на забруднені місця та пропилососити. Водночас будьте впевнені, що моторний відсік пилососа надійно захищений від води.
Elegant — це пилосос із циклонним фільтром і двома конусоподібними фільтрами багаторазового використання, які легко знімаються й миються.
Зручне прибирання
Пилосос працює від прикурювача. Довжина шнура — 3 м — дає змогу легко пропилососити не тільки салон авто, але й багажник. Різні насадки — плоска щілинна кругла з м'яким ворсом, насадка для рівних поверхонь — дають змогу зробити прибирання легким і ефективним. Контейнер із прозорого пластику дає змогу відстежувати ступінь його заповнення сміттям безпосередньо під час прибирання.
Пилосос дуже компактний, йому завжди знайдеться місце в багажнику, і Ви зможете прибирати салон у разі потреби в будь-якому місці та в будь-який час. Поготів зберігати пилосос дуже зручно — він продається із сумкою для зберігання. Дно тканинної сумки обладнане захистом проти ковзання.
Комплектація
- Автопилосос
- Мережевий кабель з адаптером для під'єднання до бортової електромережі автомобіля через прикурювач.
- Плоска щілинна насадка для прибирання важкодоступних міс
- Кругла насадка з м'яким ворсом.
- Пластикова насадка для прибирання рівних поверхонь.
- Інструкція з експлуатації.
- Гарантійний талон.
- Тканинна сумка з кишеньками для зберігання і транспортування.
- Картонна коробка.
Габарити:
- Ширина пилососа: 9 см
- Довжина пилососа: 35 см
- Вага: 720 г
- Габарити упаковки: 365/186/125 мм
- Час безперервної роботи: 30 хвилин (подовга тривала робота може призвести до зниження заряду акумуляторної батареї автомобіля).
Робоча температура: -40°C +60°C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка, Подовжувальні трубки |
| Код | 960170-Q1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 110 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | HEPA (фільтр тонкого очищення) |
| Тип призначення | Пилосос з автоматичним регулюванням потужності, Автопилосос потужний, Універсальний пилосос для автомобіля з насадками 110W, UTI |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складана |
| Тип прибирання | Суха, волога |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 1 726 ₴






