
Автопилосос ручний, Автомобільний пилосос із багаторазовим фільтром, Багатофункціональний пилосос для салону автомобіля 110 W, UTI
3 388 ₴
1 694 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3179088
Автопилосос ручний, Автомобільний пилосос із багаторазовим фільтром, Багатофункціональний пилосос для салону автомобіля 110 W, UTI
Якщо вам потрібен якісний автопилосос — чудовим варіантом буде Belauto. З його допомогою ви можете виконувати як сухе, так і вологе прибирання салону автомобіля.
Під час виготовлення автомобільного пилососа Белавто Шторм використовуються високоякісні матеріали та сучасні технології. Вас потішить яскравий і стильний дизайн, компактність пилососа. Його легко та зручно тримати в руці. Працює ця модель автопилососа від прикурювача в машині. Довжина кабелю живлення (5 м) дає змогу вільно переміщатися під час прибирання.
Переваги пилососа Belauto — легка експлуатація, легке очищення. Застосування технології фільтрації Циклон позбавляє вас потреби чищення фільтра. Запобігає втраті сили всмоктування, забезпечує стабільну роботу пилососа. Ви можете очистити будь-яку поверхню в салоні автомобіля від пилу, волосся та інших забруднень. Використання насадок забезпечить очищення важкодоступних місць.

- Висока потужність — 110Вт
- Кабель - 5м
- Сухе та вологе прибирання
-
Укомплектований: Сумочка для зберігання, подовжувач, 2 насадки :
Щетка - підходить для чищення від пилу фігурних і нерівних поверхонь, а також текстильних деталей інтер'єруЩілинна - може використовуватися з іншими насадками для зручності чищення
Подовжувач — допомагає очистити поверхню у важкодоступних місцях: щілинах, нішах, кутах і вузьких отворах. Використовується для прибирання рідин
- Унікальна технологія "Циклон", яка створює сильний круговий рух повітря і збільшує потужність всмоктування.
- Подвійна система фільтрації забезпечує ефективніше очищення і набагато менше очищення пилозбірника
- Конусоподібний фільтр дає змогу утримувати найдрібніші частинки пилу
- Напівпрозорий контейнер забезпечує візуальний контроль наповнюваності ємності
- Великий пилозбірник для тривалого використання 300 мл
- Просте вмикання
- Висока якість
- Тривалий термін експлуатації
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BELAUTO |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960162-Q1 |
| Кількість щіток у комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 110 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | HEPA (фільтр тонкого очищення) |
| Тип призначення | Автопилосос ручний, Автомобільний пилосос із багаторазовим фільтром, Багатофункціональний пилосос для салону автомобіля 110 W, UTI |
| Тип прибирання | Волога, суха |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 1 694 ₴






