Топ продаж
-50%

Компактний комп'ютерний стіл для ноутбука, Підставка для ноутбука приліжкова, Маленький комп'ютерний столик для ноутбука, UTI
5 504 ₴
2 752 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4142179
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Компактний комп'ютерний стіл для ноутбука, Підставка для ноутбука приліжкова, Маленький комп'ютерний столик для ноутбука, UTI
Підставка виготовлена із загартованого скла та металу — міцних матеріалів, які створюють відчуття легкості.
*Колета на вибір чорний або білий

Матеріали
- Основні частини: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
- Верхня панель: загартоване скло
Розмір товару
- Ширина: 35 см
- Глибина: 55 см
- Висота: 65 см
- Макс. навантаження: 15 кг
Інструкція з догляду:
- Протирати тканиною, змоченою водою або очисним засобом для скла.
- Витирати чистою сухою тканиною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Швеція |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 650 см |
| Код | 951692-Q1 |
| Тип призначення | Компактний комп'ютерний стіл для ноутбука, Підставка для ноутбука приліжкова, Маленький комп'ютерний столик для ноутбука, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 752 ₴










