Топ продаж
-50%

Подарунок столик для сніданку в ліжко, Ліжко-комір для ноутбука компактний, Стійка підставка для ноутбука, UTI
3 292 ₴
1 646 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2114092
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подарунок столик для сніданку в ліжко, Ліжко-комір для ноутбука компактний, Стійка підставка для ноутбука, UTI
Столик підходить для роботи з ноутбуком або для сніданків у ліжко. Ніжки складаються, що забезпечує компактне зберігання. Спеціальне поглиблення, у яке можна поставити книгу або планшет. Завдяки спеціальному отвору для дроту планшет легко та зручно заряджати.

Розміри товару:
- Довжина: 56 см.
- Ширина: 36 см.
- Висота: 26 см.

Розміри в складеному вигляді:
- Ширина: 37 см.
- Висота: 5 см.
- Довжина: 58 см.
- Вага: 1.6 кг.
- Матеріал: армований поліпропілен
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Столик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Глибина | 26 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951622-Q1 |
| Тип призначення | Подарунок столик для сніданку в ліжко, Ліжковий столик для ноутбука компактний, Стійка підставка для ноутбука, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 646 ₴










