
Відпарювач для чищення очищення меблів тканини одягу Camry (Польща), Відпарювач для одягу професійний, UTI
5 116 ₴
2 558 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6026931
Відпарювач для чищення очищення меблів тканини одягу Camry (Польща), Відпарювач для одягу професійний, UTI
Відпарювач Camry - усуває складки та освіжає одяг, включно з верхнім, і текстиль без використання прасувальної дошки. Паровий носик із неіржавкої сталі забезпечує зіткнення з тканинами без прилипання. Можливість застосовувати до всіх типів тканини, включно з делікатними, як-от: шовк, кашемір, віскоза.
Чудово підходить для догляду за м'якими меблями, на увазі свою портативність і наявності насадок із можливістю чищення (Винахід велюру та ворсу на щітках-насадках). Безперервне подавання пари (15 г/хв) забезпечується кнопкою на ручці та потужністю 1200 Вт (мах — 1800 Вт).
Відпарювач готовий до використання вже через 30-40 сек після ввімкнення. Знімний резервуар для води об'ємом 350 мл, лампочка показника роботи в мережі, поворотний мережевий шнур, все це разом зробить використання приладу, легким і зручним.
Для всіх типів тканин. Зручний у використанні. Можливість застосування для очищення кераміки, скла, металевих поверхонь.
Характеристики
- вертикальне відпарювання;
- паровий носик із неіржавкої сталі;
- номінальна потужність - 1200 Вт.;
- максимальна потужність — 1800 Вт
- місткість резервуара для води - 350 мл.;
- швидке нагрівання до пароутворення;
- продуктивність пара - 15 гр/хв;
- матеріал корпусу; високоякісний пластик;
- насадка з велюровою щіткою;
- щітка зі щетиною для товстіших тканин;
- складана головка для зручності зберігання і транспортування;
- інструкція українською та російською мовами;
- країна реєстрації бренда — Польща.
- юридична гарантія — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Час нагріву до утворення пари | 0.3 хв |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.35 л |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність пари | 15 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Мірна чаша | Так |
| Запобіжний клапан | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970564-Q1 |
| Кількість щіток у комплекті | 1 |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Тип | Вертикальний |
| Тип призначення | Відпарювач для чищення очищення меблів тканини одягу Camry (Польща), Відпарювач для одягу професійний, UTI |
| Тип прибирання | Паром |
- Ціна: 2 558 ₴










