
Парова праска для вертикального прасування відпарювач, Електричний відпарювач для вертикального прасування, UTI
4 172 ₴
2 086 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6916881
Парова праска для вертикального прасування відпарювач, Електричний відпарювач для вертикального прасування, UTI
Ручний відпарювач для одягу DSP можна використовувати вдома, в офісі або в подорожі. Він виробляє безперервний потік пари, яка добре проникає в тканину та розпрямляє складки, чистить, дезінфікує і позбавляє неприємного запаху.

Завдяки DSP ваші речі завжди будуть свіжими та показними. Він легко їх відпарює та вирівнює, справляється з різноманітними типами тканини. Підошва відпарювача виготовлена з неіржавкої сталі, не залишає плям навіть на білосніжних речах.
Прилад простий у догляді та в разі чого легко витирається від пилу. Працює з потужністю в 1500 Вт, що вже говорить про швидкість виконання прасування. Після увімкнення знадобиться всього 30 секунд, щоб почати прасувати одяг.
Переваги:
- Вбиває шкідливі мікроби з будь-якого типу тканин завдяки високій температурі;
- Компактний і зручний у використанні;
- Підходить для будь-якого типу тканини;
- Має 4 основні функції: чистить, прасує, відпарює, дезінфікує;
- Зручно використовувати вдома та брати із собою в дорогу;
- Невеликі габарити та вага дають змогу користуватися відпарювачем із легкістю;
- Потужна пара усуває запахи сигарет, їжі та запах тіла.

Особливості:
- Гаряча пара вбиває до 99,9% бактерій на одязі та дає змогу рідше прати та хімчистку;
- Дасть змогу Вам, не знімаючи з вішака, доглядати за своїми улюбленими речами. Ви легко та швидко розпрасуєте одяг практично з будь-яких видів тканини: від делікатного шовку, до щільного драпа або кашеміру;
- У відпарювача зручна ручка, що не нагрівається;
- Пристрій можна використовувати впродовж 30 секунд після увімкнення.

Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт;
- Підошва: нержавіюча сталь;
- Об'єм резервуара: 260 мл;
- Вертикальне відпарювання: є;
- 2 в 1 паровій і сухій прасці функції;
- 2 різні рівні пари;
- Панель із неіржавкої сталі;
- Готовий до використання впродовж 30 секунд;
- Витрата води: 32 г/хв;
- Живлення: 220-240 В 50-60Hz;
- З насосом усередині;
- Тип керування: механічне;
- Час безперервної роботи без доливання води: 20 хв;
- Температура пари: 98 град;
- Індикатор низького рівня води так;
- Захист від перегрівання: так;
- Довжина мережевого шнура 1.3 м;
- Щітка для видалення пилу та ворсинок так;
- Размер: 20,4 х 21,1 х 11,8 см;
- Вага: 0.5 кг.

Комплектація
- Ручний відпарювач DSP;
- Спеціальна щітка очисник;
- Спеціальний перехідник (конектор) для під'єднання до інших ємностей;
- Інструкція (англійською мовою);
- Фірмова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Час нагріву до утворення пари | 0.3 хв |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.26 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність пари | 10 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 211 мм |
| Глибина | 204 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Знімний бак для води | Так |
| Колір корпусу | Персиковий |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951381-Q1 |
| Тип призначення | Парова праска для вертикального прасування відпарювач, Електричний відпарювач для вертикального прасування, UTI |
- Ціна: 2 086 ₴










