Топ продаж
-50%

Масажер для ступень ніг електричний, Масажер для ніг вібро, Масажер для ніг електричний із підігрівом Ruhhy (Польща), UTI
2 844 ₴
1 422 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6135122
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Масажер для ступень ніг електричний, Масажер для ніг вібро, Масажер для ніг електричний із підігрівом Ruhhy (Польща), UTI
МАССАЖЕР ДЛЯ НІГ / ТЕПЛЕЯЧІ МАСАЖНІ ТАТОЧКИ
ПЕРЕВАГИ МАСАЖЕРУ:
- універсальний розмір: два відділення завширшки 15 см підходять для ніг різної ширини.
- нековзна підошва: гарантує стійкість на будь-якій поверхні
- високоякісні матеріали: плюшевий чохол із коралового флісу м'який, міцний, не линяє й не скочується.
- два режими вібрації: м'який режим забезпечує розслаблення, а сильніший розслаблює напружені м'язи ніг
- мобільність: живлення від батарейок АА дає змогу використовувати масажер де завгодно, без потреби під'єднання до електрики
- легко утримувати в чистоті: знімна кришка полегшує очищення
- просте керування , вмикання та зміна режимів однією кнопкою
- м'яка внутрішня частина капців: губка, яка адаптується до форми стопи.
- ідея для подарунка
- упаковано у фірмову коробку
ХАРАКТЕРИСТИКИ МАСАЖЕРУ:
- колір: бежевий
- матеріал: фліс, поліестер, губка.
- джерело живлення: 2 х АА (не входять до комплекту)
- тип масажу: вібраційний
- розміри: 30 х 29 х 6 см
- вага: 0,23 кг
- вага в упаковці: 0,46 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUHHY |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажер для ніг |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип управління | Механічне |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 150628-Q1 |
| Тип призначення | Масажер для ступень ніг електричний, Масажер для ніг вібро, Масажер для ніг електричний із підігрівом Ruhhy (Польща), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 422 ₴










