
Масажер для стоп ніг електричний, Електромасажер для ніг, Вібраційний електричний масажер для ніг Malatec (Польща), UTI
6 924 ₴
3 462 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7301633
Масажер для стоп ніг електричний, Електромасажер для ніг, Вібраційний електричний масажер для ніг Malatec (Польща), UTI
МАССАЖЕР ДЛЯ НІГ ШИАЦУ З ПІДОГРІВОМ 2В1
-
ЯК ПРОФЕСІОНАЛЬНИЙ МАССАЖ НІГ – інфрачервоний масажер для ніг був розроблений так, щоб надати користувачеві можливість насолодитися професійним масажем ніг у домашніх умовах.
-
РОЗЛАБЛЕННЯ І НЕ ТІЛЬКИ – інфрачервоний масажер — це спосіб розслабитися, розслабитися, заспокоїтися й покращити самопочуття.Кромі того, глибоке розминання стимулює стопну зону стопи, що дає змогу зменшити больові відчуття.
-
ДО 18 ВРАСТАННІ БАРІКІВ — масажер для ніг обладнаний аж 18 обертовими виступами, які забезпечують комплексний масаж стопи в різних зонах, без потреби переміщення її в інше місце пристрою.
-
ІНФРАКРАСНИЙ – пристрій має дальний інфрачервоний діапазон, завдяки чому м'яко зігріває ноги та стимулює клітинний метаболізм.
-
СПЕЦІФІКАЦІЯ – потужність: 32Вт; частота: 50 Гц; напруга: 220В; стимулює зону склепіння стопи: так; знімає біль і розслаблює: так; 18 обертових шпильок: так; інфрачервоний: так; функція: обігрівання; фізичні вібрації; розміри: 36/32/8см; вага: 2,495 кг; вага паковання: 2,903 кг.
СПЕЦІФІКАЦІЯ:
-
потужність: 32 Вт
-
частота: 50 Гц
-
напруга: 220 В
-
стимулює зону склепіння стопи: так
-
знімає біль і розслаблює: так
-
18 обертових шпильок: так
-
дальній інфрачервоний діапазон: так
-
функція: нагрівання, фізична вібрація
-
розміри: 36/32/8см
-
вага: 2,495 кг
-
вага паковання: 2,903 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажер для ніг |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 150627-Q1 |
| Сфера застосування масажера | Стопи, пальці ніг |
| Тип призначення | Масажер для стоп ніг електричний, Електромасажер для ніг, Вібраційний електричний масажер для ніг Malatec (Польща), UTI |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Масаж шіацу, що Розминає масаж, Інфрачервоне випромінювання |
- Ціна: 3 462 ₴









