
Масажна подушка для релаксації та розслаблення, Масажер для спини роликовий, Масажна подушка з інфрачервоним підігрівом, UTI
2 620 ₴
1 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6975766
Масажна подушка для релаксації та розслаблення, Масажер для спини роликовий, Масажна подушка з інфрачервоним підігрівом, UTI
Масажна подушка на 4 ролики з підігрівом
Створена для зняття втоми, напруження із шиї, спини. У разі тривалого сидіння м'язи атрофуються, стають м'якими та затікають через одне положення. Найбільшої напруги відчувається в шиї, а далі в попереку.
Цей товар має особливу анатомічну форму та вигини, які дають змогу сприятливо впливати на основні точки на шиї, спині. Завдяки інфрачервоному підігріванню центральна нервова система розслабляється і знімає напруження з основних точок. Благодійний вплив також чинить на остеохондроз, нормалізує кровообіг і сприяє гарному сну.

Особливості
- Допомагає боротися з мігрені;
- Нормалізує кровообіг;
- Знімає напругу;
- Компактна, є адаптер для автомобіля;
- Сприяє розслабленню та швидкому відновленню;
- Профілактика та боротьба з остеохондрозом.

Основні характеристики:
- Маленькі габарити (34×12×19 см) і вага ( разом з пачкою 1,7) дасть змогу з легкістю переносити та користуватися приладом удома та в офісі, на природі та в автомобілі.
- Працює від стандартної електромережі та від прикурювача автомобіля.
- Вісім масажних роликів забезпечують контрастний масаж, на всі групи м'язів.
- Має магнітне прогрівання.
- Зручне кріплення допоможе насолодитися масажем у будь-якому положенні.
- Сучасний дизайн.
- Розроблена для активних людей, які цінують зручність і комфорт.
- Лікувальні властивості.
- Стимулює роботу кровотоку.

Комплектація
- Масажна подушка.
- Адаптер для живлення від «прикурювача» автомобіля 12 В
- Адаптер для живлення від мережі 220 В.
- Інструкція з експлуатації.
- Паковання коробка.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Автомобільний адаптер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 12 см |
| Основні | |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Тип | Масажна подушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип масажного впливу | Роликовий масаж, Інфракра |
| Код | 951176-Q1 |
| Потужність | 25 |
| Тип призначення | Масажна подушка для релаксації та розслаблення, Масажер для спини роликовий, Масажна подушка з інфрачервоним підігрівом, UTI |
| Колір корпусу | Коричневий |
- Ціна: 1 310 ₴










