Топ продаж
-50%

Електробритва чоловіча, Електрична бритва бездротова акумуляторна, Чоловіча бритва для гоління з якісним лезом, UTI
2 984 ₴
1 492 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9685736
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електробритва чоловіча, Електрична бритва бездротова акумуляторна, Чоловіча бритва для гоління з якісним лезом, UTI
Електробритва для вологого та сухого гоління VGR — це електричний верстат для гоління. Він стане простою та функціональною альтернативою громіздким електробритвам

Електробритва працює від вбудованого акумулятора, який необхідно заряджати за потреби. Гострі ножі верстата голять гладко, не залишаючи порізів і подразнення на шкірі. Стильний сучасний дизайн верстата сподобається чоловікові будь-якого віку. Компактний розмір бритви дасть змогу брати із собою в тривалі поїздки, відрядження або подорожі.

Особливості:
- Водонепроникний дизайн, може використовуватися у ванній кімнаті;
- Вологе та сухе гоління, можна використовувати з кремом для гоління;
- Швидке й безпечне заряджання за 1,5 години. Автономний час роботи від акумулятора становить приблизно 90 хвилин.

Характеристики:
- Фірма: VGR;
- Потужність: 5 Вт;
- Тип гоління: Сухе/вологе;
- Час автономної роботи від акумулятора: 90 хвилин;
- Швидке заряджання: 1.5 години;
- Ємність акумулятора: 800 mAh;
- Гоління: Роторна (обертальна);
- Ступінь вологозахисту: IPx7;
- 3 плавальні головки;
- USB-заряджання бритви;
- РК-дисплей (позначення відсотка заряду батареї);
- Відкидний тример;
- Розмір: 16 х 6 х 5 см;
- Вага: 184 грами.

Комплектація
- Електробритва VGR V-306;
- Захисна кришка лезвий;
- Щіточка для очищення бритви після використання;
- USB- шнур для заряджання;
- Інструкція (англійською мовою);
- Фірмове заводське паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Дисплей | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Тример | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951362-Q1 |
| Тип призначення | Електробритва чоловіча, Електрична бритва бездротова акумуляторна, Чоловіча бритва для гоління з якісним лезом, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 492 ₴










