
Електробритва бездротова акумуляторна для чоловіків Xiaomi, Універсальна якісна електробритва для чоловіків, UTI
3 316 ₴
1 658 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9749665
Електробритва бездротова акумуляторна для чоловіків Xiaomi, Універсальна якісна електробритва для чоловіків, UTI
Плавальна 3D-головка та самозаточувальні леза
обладнана трьома подвійними плавальними головками. Модель призначена для сухого гоління. Головка бритви плавно повторює контури обличчя, забезпечуючи гладке та чисте гоління. Леза бритви самозаточуються, а отже, не затуплюватимуться від використання.
Магнітне кріплення
Головка для гоління фіксується до корпусу бритви спеціальним магнітним кріпленням. З його допомогою тепер набагато простіше встановлювати та від'єднувати голівку для гоління, наприклад, щоб почистити після використання.
Ідеальна робота навіть на низькому заряді
Бритва отримала спеціальний захист від защемлення. Навіть за низького заряду акумулятора бритва працюватиме на звичної потужності, підтримуючи високу швидкість і крутний момент. Це допоможе уникнути застрягання волосся під час гоління й уникнути травм.
Автономність до 60 хвилин
акумулятор на 600 мА·год, повного заряду якого буде досить на 1 годину роботи. Заряджання здійснюється за допомогою кабелю Type-C. Повний цикл заряджання займає 1.5 години.
Особливості:
-
Плавальна 3D-головка та самозаточувальні леза
-
Ідеальна робота навіть на низькому заряді
-
Магнітне кріплення головки
-
Автономність до 60 хвилин
-
USB Type-C для заряджання
Характеристики:
-
Виробник: Xiaomi
-
Гоління: роторна
-
Тип гоління: сухе
-
Кількість головок для гоління: 3
-
Матеріал різальних головок: неіржавка сталь
-
Рівень шуму: 67 дБ
-
Потужність: 3 Вт
-
Ємність акумулятора: 600 мА·год
-
Час роботи: 60 хвилин
-
Час заряджання: 90 хвилин
-
Розмір: 158 х 60 x 32 мм
-
Колір: чорний
-
Вага: 128 г
Комплектація
-
Фірмове роздрібне паковання
-
Електробритва
-
Кабель USB Type-C
-
Щіточка для чищення
-
Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тример | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.128 кг |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960259-Q1 |
| Тип призначення | Електробритва бездротова акумуляторна для чоловіків Xiaomi, Універсальна якісна електробритва для чоловіків, UTI |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
- Ціна: 1 658 ₴










