Топ продаж
-50%

Бормашина електрична для металу Parkside (Німеччина), Гравірована шліфувальна машина, Гравери електричні бормашини, UTI
5 632 ₴
2 816 ₴
- Готово до відправки
- Код: 970762-U33
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бормашина електрична для металу Parkside (Німеччина), Гравірована шліфувальна машина, Гравери електричні бормашини, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
Характеристики
- Потужність: 500 Вт
- Кількість швидкостей: 6
- Довжина шнура: 3 м
- Швидкість обертання без навантаження: 4500 - 30000 (регульована)
- Цанги: Ø 3,2 мм/Ø 6 мм
Комплектація
- Шліфувальна машина
- Конічний шліфувальний камінь
- Гайковий ключ
- Цанги — 2 шт.
- Пластиковий кейс
Розміри
- шліфмашина: приблизно 301 x 76 x 77 мм
- валіза: приблизно 385 x 197 x 100 мм
- довжина мережевого кабелю: 3 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.3 кг |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Бормашина електрична для металу Parkside (Німеччина), Гравірована шліфувальна машина, Гравери електричні бормашини, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 816 ₴










