Топ продаж
-50%

Професійний степлер будівельний Parkside (Німеччина), Степлер електричний акумуляторний, Електростепер для меблів, UTI
9 492 ₴
4 746 ₴
- Готово до відправки
- Код: 960336-U2
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний степлер будівельний Parkside (Німеччина), Степлер електричний акумуляторний, Електростепер для меблів, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Максимальна кількість ходів: 140 хв-1
Місткість магазина: 100 скоб або 50 цвяхів.
✓ Зручна робота однією рукою з нековзною ручкою.
✓ Ручка вибору сили удару
✓ До комплекту входять скоби та цвяхи.
Опис продукту
- тонкий наконечник степлера для вузьких елементів та оброблення крайок
- зручне керування однією рукою з нековзною ручкою
- ручка вибору сили удару
- магазин з індикатором наповнення
- Триступеневий індикатор стану заряду акумулятора на пристрої
- для скоб (тип 53) 6-14 мм і цвяхів (тип 47) 14-15 мм.
- з чохлом для перенесення
- У комплекті 400 скоб (10 мм), 100 цвяхів (15 мм).
Технічні характеристики
- максимальна кількість ударів: 140 хв−1
- місткість магазина: 100 скоб або 50 цвяхів.
Розміри
- добре. 18,5 х 5 х 16,8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1 кг |
| Довжина цвяха | 15 мм |
| Довжина скоби | 15 мм |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Ємність контейнера | 100 шт. |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Максимальна кількість ударів | 45 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ширина скоби | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання сили удару | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Професійний степлер будівельний Parkside (Німеччина), Степлер електричний акумуляторний, Електростепер для меблів, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 746 ₴










