
Степлер електричний, Пістолет для скоб і цвяхів під скоби та цвяхи Parkside (Німеччина), Ручний степлер меблевий, UTI
3 928 ₴
1 964 ₴
- Готово до відправки
- Код: 960540-U29
Степлер електричний, Пістолет для скоб і цвяхів під скоби та цвяхи Parkside (Німеччина), Ручний степлер меблевий, UTI
-
зручне керування однією рукою з нековзною ручкою
-
магазин із двостороннім індикатором наповнення
-
для скоб 6-14 мм і цвяхів 14-15 мм.
-
сумісний із наявними в продажу аксесуарами
-
легкий і компактний
-
швидкий і зручний монтаж
-
Сфера використання: прикраса, зроби сам або домашнє господарство.
Технічні дані
-
напруга: 220–240 В/50 Гц
-
потужність: 70 Вт
-
кількість робочих циклів за хвилину: максимум 20
-
для скоб: 6 - 14 мм
-
для цвяхів 14, 15 мм.
-
місткість для зберігання цвяхів: 50 шт.
-
Місткість магазину скоб: 100 шт.
Розміри
-
степлер: приблизно 18,2 х 5,6 х 15,5 см
-
довжина мережевого кабелю: приблизно 3 м
Ваги
-
приблизно 773 г
Вміст набору:
-
Степлер Parkside
-
400 скоб (10 мм)
-
100 цвяхів (14 мм)
-
Інструкція користувача
-
Оригінальне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.8 кг |
| Довжина цвяха | 15 мм |
| Довжина скоби | 14 мм |
| Ємність контейнера | 500 шт. |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Максимальна кількість ударів | 20 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання сили удару | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Степлер електричний, Пістолет для скоб і цвяхів під скоби та цвяхи Parkside (Німеччина), Ручний степлер меблевий, UTI |
- Ціна: 1 964 ₴







