Топ продаж
-50%

Ножиці для металу електричні для металочерепиці, Електроножиці для різання тонких металевих аркушів 550W Makita, UTI
9 344 ₴
4 672 ₴
- Готово до відправки
- Код: 951490-U1
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножиці для металу електричні для металочерепиці, Електроножиці для різання тонких металевих аркушів 550W Makita, UTI
Обручні ножиці для металу Makita призначені для робіт із листовою сталлю, залізом і гофрованим листовим металом завтовшки до 2,5 мм. Потужний двигун і надійний редуктор забезпечують високу якість робіт. У процесі роботи стружка скидається вниз, що забезпечує гарну оглядовість робочої зони.

Електроножиці мають:
- Потужним двигуном на 550 Вт;
- Довгою матрицею, що дає змогу починати внутрішній виріз після просвердлювання отвори на 22 мм і різати профілі з трапецеїдальним перерізом;
- Простий замінний матриці та пуансона;
Переваги
- безступенева переставка матриці, поворот на 360°
- хід — 7 мм
- довга матриця дає можливість різання профілів із трапецеїдальним перерізом
- проста заміна пуансону та матриці
- контрольні насічки для вимірювання товщини матеріалу
Характеристика:
- Клас: Професійний
- Споживана потужність, Вт: 550
- Оберти холостого ходу, 1/хв: 2200
- Товщина різу сталі, мм: 2.5
- Товщина різу алюмінію, мм: 2.5
- Ширина різу, мм: 5
- Мінімальний радіус різання, мм: 45
- Вага (інструменту), кг: 1.6
- Гарантія, міс: 12=]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 1.6 кг |
| Максимальна товщина різу | 2.5 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2200 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ножиці для металу електричні для металочерепиці, Електроножиці для різання тонких металевих аркушів 550W Makita, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 672 ₴










