Топ продаж
-50%

Ножиці для металочерепиці електричні, Електроножиці для металу для металочерепиці 550 Вт Parkside (Німеччина), UTI
8 608 ₴
4 304 ₴
- Готово до відправки
- Код: 960426-U25
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножиці для металочерепиці електричні, Електроножиці для металу для металочерепиці 550 Вт Parkside (Німеччина), UTI
Для точного різання металу та іншого листового металу.
Особливо підходить для чистих прямих і вигнутих різань із низькою витратою матеріалу.
- Для точного різання металу та інших металевих аркушів
- Безступенево регульована матриця з 90° фіксацією
- Містить 2 шестигранні ключі та 2 рифлені штифти (1 попередньо зібрані)
Специфікації
- Мінімальний радіус різання: 45 мм
- Максимальна продуктивність різання:
- Алюміній: 2,5 мм (200 Н/мм2)
- 1,6 мм (400 Н/мм2)
- 1,2 мм (600 Н / мм²)
- 0,8 мм (800 Н/мм2)
- Алюміній: 2,5 мм (200 Н/мм2)
- Номінальна потужність: 550 Вт
- Висота підіймання: 7 мм
- Швидкість холостого ходу: 2200 хв-1
- Діаметр занурення: 22 мм
- Ширина різальної доріжки: 5 мм
матеріал — Поліамід, скловолокно (PA6 + GF30)
Габаритні розміри — приблизно 266 х 75 х 170 мм
Вага приблизно 1800 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Потужність двигуна, Вт | 500 |
| Розташування зубців | Одностороннє |
| Тип | Ручна пила |
| Тип призначення | Ножиці для металочерепиці електричні, Електроножиці для металу для металочерепиці 550 Вт Parkside (Німеччина), UTI |
| Крок ланцюга | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 304 ₴










