
Інтелектуальний імпульсний зарядний пристрій для авто (35A 12-24 V), Зарядний пристрій акумуляторів мотоцикла скутера, UTI
13 020 ₴
6 510 ₴
- Готово до відправки
- Код: 970635-U159
Інтелектуальний імпульсний зарядний пристрій для авто (35A 12-24 V), Зарядний пристрій акумуляторів мотоцикла скутера, UTI
Зарядний пристрій HTRC — це комплексний пристрій для заряджання акумуляторів. Він обладнаний універсальними зарядними функціями, завдяки яким нам не потрібно купувати кілька зарядних пристроїв для заряджання акумуляторів за різними технологіями та різними навантаженнями.
Автомобільний зарядний пристрій використовується для акумуляторів 12 В і 24 В, літієвих, LiFePo4, олив'яно-кислотних (AGM, GEL, EFB, SLA, залитих, WET тощо). Максимальний зарядний струм може досягати 35 амперів для акумуляторів 12 В і 18 амперів для акумуляторів 24 В.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 - 240В 50/60Гц
• Вихідна напруга: 12/24 В Авто
• Діапазон температур зберігання: від 10°C до 40°C
• Номінальний струм: 12 В 35 А макс. / 24 В 18 А макс.
• Охолодження: вентилятор
• Розмір: 230 х 112 х 65 мм
• Вага комплекту: 1.79 кг.
Інтелектуальне заряджання.
Автомобільний зарядний пристрій використовує 7-ступеневе автоматичне заряджання, включно з виявленням батареї, десульфатацією, підзаряджанням тощо, для досягнення найкращого та найефективнішого заряджання. Режим ремонту використовується для ремонту й активації старих і розряджених акумуляторів. Мінімальна пускова напруга 7 В.
Простота у використанні.
Зарядний пристрій для автомобільних акумуляторів має 4 режими на одній кнопці. З РК-екраном, напругою батареї, зарядним струмом, температурою заряджання, повним зарядом батареї тощо. Автоматичне перемикання між літнім і зимовим режимами для адаптації до температури довкілля для оптимального заряджання.
Інтелектуальний захист.
Захист від іскор, захист від короткого замикання, захист від зворотного струму, захист від зниженої напруги, захист від перенапруги, захист від перевантаження по струму, захист від перегрівання. Автоматично ідентифікуйте несправну батарею, щоб вчасно замінити її.
До комплекту входить:
• Зарядний пристрій HTRC
• Посилений затискач типу «крокодил» із захисною кришкою
• 2 кабельні наконечники для тривалого під'єднання
• Кабель живлення з чистої міді з м'якою житловою
• Посібник з експлуатації.
Автоматичне запам'ятовування: зарядний пристрій має функцію пам'яті й автоматично вибере останній режим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HTRC |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Номінальна потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Струм заряду | 35 А |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Маса | 1.79 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від короткого замикання, Захист від перепадів напруги, захисту від перезарядження, Автоматичне вимкнення, Захист від переполюсування, захист від перегрівання, захист від перевантаження |
| Напруга мережі живлення | 220 |
| Тип призначення | Інтелектуальний імпульсний зарядний пристрій для авто (35A 12-24 V), зарядний пристрій акумуляторів мотоцикла скутера, UTI |
- Ціна: 6 510 ₴









