Топ продаж
-50%

Машинку для полірування кузова автомобіля, Полірувальну машину, Шліфувальна машина для полірування автомобіля Makita 1200W, UTI
6 652 ₴
3 326 ₴
- Готово до відправки
- Код: 951410-U51
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинку для полірування кузова автомобіля, Полірувальну машину, Шліфувальна машина для полірування автомобіля Makita 1200W, UTI

Характеристики:
- Виробник Makita
- Потужність 1200 Вт
- Кількість обертів 600-3000 об/хв
- Діаметр диска 165 мм
- Діаметр шліфувального диска 180 мм
- Вага 3.1 кг
Особливості
- Удобна в работе
- Вага інструмента невелика — лише 3 кг
- Невеликий ергономічний корпус
- Кільцеподібне руків'я
- Фіксація кнопки пуску
Комплектація
- Шліфмашина Makita
- Дугоподібна ручка
- Полірувальна насадка на липучці
- Тарілчастий диск із липучкою
- Шестигранний штифтовий ключ 6
- Запасні щітки
Опис
Полірувальна машина Makita не тільки має чудові робочі характеристики, а й зручна в роботі. Вага інструмента невелика — лише 3 кг, водночас габаритна довжина — 470 мм.
Невеликий ергономічний корпус робить роботу комфортною, а для максимальної зручності та надійного захоплення інструмента передбачена кільцеподібна ручка. Фіксація кнопки пуску дає змогу виконувати тривалі безперервні роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 3.1 кг |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Машинку для полірування кузова автомобіля, Полірувальну машину, Шліфувальна машина для полірування автомобіля Makita 1200W, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 326 ₴










